Krovinių gabenimas oro transportu | First Logistics

Krovinių gabenimas oro transportu

Tranzito laikui jautrūs kroviniai, kai svarbi kiekviena minutė, gali tapti rimtu iššūkiu šiuolaikiniam verslui. Mūsų komanda yra pasiruošusi visiems skubiems krovinių gabenimo atvejams – nuo maisto iki farmacijos pramonės. Krovinių gabenimas oro transportu padeda įveikti laikui jautraus transportavimo problemas bei padeda optimizuoti tiekimo grandinės procesus visame pasaulyje.

Krovinių gabenimas oro transportu labiausiai tinka didelės vertės, skubiems, greitai gendantiems bei nedidelio svorio kroviniams gabenti. Patiems įgyvendinti greitą krovinio transportavimą oru – labai sudėtinga. Norint, kad viskas vyktų efektyviai, greitai ir būtų įveikiamos bet kokios administracinės ar techninės kliūtys, naudinga turėti patikimą logistikos partnerį. ,,First Logistics“ dirba tam, kad rastų tinkamiausius krovinių gabenimo sprendimus kiekvienam klientui.

Kadangi tai yra gerokai brangesnis transportavimo būdas, nei, pavyzdžiui, krovinių pervežimas sausumos transportu, labai svarbu tinkamai valdyti kiekvieną su tuo susijusį procesą ir niuansą. Tai reikalauja profesionalumo, patirties, vadinamojo know-how. Mes jį turime! Dėl to pasiūlome patraukliausias sąlygas visiems savo klientams.

Glaudus bendradarbiavimas su pasaulinėmis oro linijoms mums leidžia savo klientams pasiūlyti itin greitą krovinio gabenimo oru procesą ir trumpą pristatymo laiką visame pasaulyje. Saugiam ir operatyviam krovinio gabenimui oru užtikrinti siūlome šias paslaugas:

  • Visapusišką krovinio paruošimą pergabenimui;
  • Krovinio gabenimą nuo durų iki durų;
  • Svėrimo procedūros organizavimą aktui (VGM) gauti;
  • Krovinio tūrio paskaičiavimą (ši transportavimo rūšis reikalauja itin tikslių krovinio specifikacijų žinojimo), krovinio transportavimo dokumentacijos sutvarkymą;
  • Individualiai pritaikytą krovinio draudimą;
  • Atstovavimą muitinėje;
  • Krovinio sandėliavimą. Esant poreikiui – pasirūpiname sandėliavimu visuose didžiuosiuose miestuose ir svarbiausiuose logistikos taškuose (terminaluose, muitinėse). Užtikriname kroviniui būtinas atitinkamas laikymo sąlygas.

Visiems klientams suteikiame prieigą prie „1L Desk“ sistemos, kurioje galima sekti savo krovinio maršrutą, valdyti su kroviniu susijusią informaciją bei dokumentus.

Jau dabar galite susisiekti su mumis el. paštu sales@1l.lt arba skambindami telefonu į +370 612 56895. Taip pat galite užpildyti užklausos formą internetiniame puslapyje. Nurodę, kad Jums reikalingas skubus krovinių gabenimas oro transportu, gausite visą mūsų dėmesį. Išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir lūkesčius bei skubiai pateiksime pasiūlymą transportavimo paslaugoms. Lydėsime Jus kiekviename žingsnyje bei suteiksime visą informaciją, pagalbą bei prieigą prie įrankių, kad krovinio gabenimo oru procesas būtų kuo patogesnis ir sklandesnis!

Tapkime partneriais

Prisijunkite prie mūsų plataus partnerių tinklo visame pasaulyje. Bendradarbiaukime ir kartu užtikrinkime aukščiausios kokybės paslaugas mumis pasitikintiems klientams.