Apie mus

First Logistics – visame pasaulyje ekspedijavimo paslaugas teikianti įmonė. Suvienyta tvirto vertybinio pagrindo ir ilgametės patirties, mūsų veržli komanda yra pasiruošusi išspręsti visus klausimus, susijusius su krovinio gabenimu tam, kad jums to daryti nereikėtų.

Komanda | First Logistics

Verslo kūrimo principai

Būti pirmiems savo srityje

Mūsų pavadinimas įpareigoja užimti pirmaujančią poziciją savo veiklos srityje. Mes turime ambicijų būti pirmais pagal savo veiklos rezultatyvumą. Šiam tikslui pasiekti nuolat sau keliame uždavinius ieškoti būdų kasdienį logistikos procesą paversti kuo paprastesniu ir inovatyvesniu. Tokiu, kuris kiekvienam klientui teiktų maksimalią naudą ir padėtų pasiekti geriausių rezultatų.

Rūpintis klientu

Siekiame būti ilgalaikiu partneriu, todėl ne tik pabrėžiame kliento svarbą, bet ir kuriame santykius, paremtus saugumo ir patikimumo principais. Suvokiame, kad tik ambicingi, motyvuoti ir kupini entuziazmo logistikos specialistai gali profesionaliai pasirūpinti įmonės klientais ir jų gerove, noriai ir nuoširdžiai bendradarbiauti bei konsultuoti. Norime teikti visas paslaugas iš vienų rankų, todėl dalyvaujame tarptautinių agentų tinklų veikloje, kuri suteikia mums galimybę savo veiklą vykdyti visame pasaulyje.

Užtikrinti darbuotojų vystimąsi

Mūsų jauni ir ambicingi darbuotojai yra didžiausias mūsų kompanijos turtas. Nuolat besikeičiančioje logistikos verlo aplinkoje tik aukštos kvalifikacijos, motyvuoti, progresyviai mąstantys darbuotojai gali būti naudingi klientui. Dėl šių priežaščių nuolat rūpinamės savo darbuotojais, suteikiame geriausias darbo sąlygas, saugias ir sveikas darbo vietas bei galimybes nuolat tobulintis, tampant geriausias savo srities ekspertais.

Skaitmenizuoti procesus

Gyvename skaitmeniniame amžiuje, kuriame galimybė pasiekti tam tikrą informaciją greitai ir paprastai – itin vertinga, todėl procesų perkėlimas į virtualią erdvę tampa elementaria higiena. Mes nuolat randame vis naujų galimybių skaitmenizuojant logistikos procesus, o jų neradę – sukuriame. Taip taupome kliento finansinius išteklius ir laiko resursus, o tuo pačiu kuriame atvirą ir pasitikėjimu paremtą aplinką. Suteikiame klientams galimybę sinchronizuoti turimą verslo valdymo sistemą su mūsų arba kviečiame naudotis First Logistics skaitmenine platforma „1L Desk‟, kuri leidžia betarpiškai valdyti informaciją susijusią su kroviniu.

Kurti geresnę aplinką

Vertiname tai, ką gauname iš aplinkos, todėl ir norime prisidėti prie jos gerinimo. Norime didžiuotis savo darbais bei įkvėpti aplinkinius savo pavyzdžiu, todėl tiek kaip verslas, tiek kaip komanda, dalyvaujame socialinėse akcijose, remiame beglobius gyvūnus prižiūrinčias organizacijas, padedame neįgaliesiems ir nuo nelaimių nukentėjusiems asmenims, palaikome socialinės gerovės tikslais paremtose varžybose dalyvaujančias komandas.

Skaičiai

15 metų patirtis

Finansinis stabilumas. Profesionalų komanda. Gera verslo praktika.

120,000 užsakymų

Tiek krovinių saugiai ir sklandžiai pasiekė tikslą.

1,006 partneriai

Išplėtotas partnerių ir agentų tinklas užtikrina profesionalias paslaugas viso pasaulio mastu.

4 įmonių grupė

Sėkmingai diversfikuota veikla ir paskirstytos atsakomybės.

Atsakingas verslas – stiprus klientas

Veikdami tam tikroje socialinėje bei verslo aplinkoje mes vertiname tai, ką gauname iš aplinkos. Suprantame, kad kasdien turime galimybė kurti vertę ne tik profesinėje srityje, bet ir būti aktyvios bendruomenės dalimi, prisidėti prie socialinių iniciatyvų. Tokiu būdu mes įprasminame savo kompanijos vaidmenį visuomenėje. Norime didžiuotis savo darbais bei įkvėpti aplinkinius savo pavyzdžiu, todėl nuolat dalyvaujame įvairiose socialinėse iniciatyvose: dalyvavome „Vargingai gyvenančių vaikų svajonių išsipildymo“ akcijoje, nuolat remiame VšĮ Gyvūnų globos namus „Linksmosios pėdutės“ bei plaukimo veteranų varžybas „Vilties plaukimas“, teikėmė paramą Žmonių su regėjimo negalią paramos fondui bei „Vaikų sporto klubui“, teikėmė pagalbą nuo karo nukentėjusiems Ukrainos piliečiams ir kitose socialinėse iniciatyvose.

Komanda gyvūnų globos namuose | First Logistics

Tapkime partneriais

Prisijunkite prie mūsų plataus partnerių tinklo visame pasaulyje. Bendradarbiaukime ir kartu užtikrinkime aukščiausios kokybės paslaugas mumis pasitikintiems klientams.