Krovinių gabenimas geležinkeliais | First Logistics

Krovinių gabenimas geležinkeliais

Gabenant didelių gabaritų, itin sunkius ar net pavojingus krovinius ilgais atstumais, transportavimas geležinkeliais yra bene optimaliausias sprendimas. Krovinių gabenimas geležinkeliais labiausiai tinka transportuojant krovinius tarptautiniais maršrutais, tarp Europos ir Azijos šalių, kur driekiasi išvystyta geležinkelių infrastruktūra.

Jau ilgus metus krovinių pervežimas geležinkelių transportu darosi vis populiaresnis. Mūsų regione ji tapo viena labiausiai naudojamų alternatyvų jūrinių konteinerių transportavimui. Paprastų ir pavojingų krovinių gabenimas geležinkeliu yra patrauklus dėl kainos ir ganėtinai patrauklių pervežimo terminų. Traukiniai gali įveikti itin ilgus atstumus bei gabenti didelius, sunkius, ypatingos paskirties krovinius.

Tačiau paprastų ir pavojingų krovinių gabenimas geležinkeliu kelia ir nemažai iššūkių. Administraciniai rūpesčiai, patikimų vežėjų paieška, derybos dėl geriausios kainos. Visa tai – kainuoja laiko ir pastangų, nebent kreipsitės į ,,First Logistics“!

Mes turime visą reikiamą patirtį, žinias ir partnerių tinklą. Dėl to galime pasiūlyti efektyvias logistikos paslaugas tikrai patrauklia kaina. Palengviname Jūsų naštą ir užtikriname sklandų krovinių gabenimo geležinkeliais procesą. Sklandžiam procesui užtikrinti, kai krovinys transportuojamas geležinkeliu, siūlome šias, papildomas paslaugas:

  • Krovinių gabenimą jūriniais konteineriais;
  • Krovinių gabenimo kitomis transporto priemonėmis iki reikiamos geležinkelio stoties organizavimą;
  • Krovinių gabenimą universaliais ir specialiais vagonais;
  • Optimalaus transportavimo maršruto parinkimą;
  • Konteinerio pakrovimo iš/į vagonus organizavimą, tvirtinimų vagonuose apskaičiavimo paslaugą;
  • Krovinio transportavimo dokumentacijos sutvarkymą;
  • Individualiai pritaikytą krovinio draudimo paslaugą;
  • Krovinio sandėliavimą. Esant poreikiui – pasirūpiname sandėliavimu visuose didžiuosiuose miestuose ir svarbiausiuose logistikos taškuose (terminaluose, muitinėse). Užtikriname kroviniui būtinas atitinkamas laikymo sąlygas.

Klientų patogumui suteikiame prieigą prie „1L Desk“ sistemos, kurioje kiekvienas klientas gali sekti savo krovinio maršrutą, valdyti su kroviniu susijusią informaciją bei dokumentus.

Jau dabar galite susisiekti su mumis el. paštu sales@1l.lt arba skambindami telefonu į +370 612 56895. Taip pat galite užpildyti užklausos formą internetiniame puslapyje. Nurodę, kad Jums reikalingas skubus krovinių gabenimas geležinkelių transportu, gausite visą mūsų dėmesį. Išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir lūkesčius bei skubiai pateiksime pasiūlymą transportavimo paslaugoms. Lydėsime Jus kiekviename žingsnyje bei suteiksime visą informaciją, pagalbą bei prieigą prie įrankių, kad krovinio gabenimas geležinkeliais būtų kuo patogesnis ir sklandesnis!

Tapkime partneriais

Prisijunkite prie mūsų plataus partnerių tinklo visame pasaulyje. Bendradarbiaukime ir kartu užtikrinkime aukščiausios kokybės paslaugas mumis pasitikintiems klientams.